Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Bizimle İletişime Geçmek İsterseniz Hafta İçi 09:00 ile 18:00 Saatleri Arasında Aşağıdaki Bilgilerden İltibata Gecebilirsiniz

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

HİDROJEO markası maden, enerji ve inşaat sektörlerine jeoloji, hidrojeoloji ve hidroloji hizmetlerini bilimsel çalışmalar temelinde vermek üzere, sektörün öncüsü profesyonel mühendisler tarafından kurulmuştur. Madenlerin aranması, işletilmesi ve terk edilmesi aşamalarında, madenciliğin insanlar ve doğal yaşam alanları üzerindeki etkisini bilimsel çalışmalar ile net olarak ortaya koymak, toplum nezdinde doğanın tahrip edildiği yönündeki algıyı en aza indirgeyecektir. Baraj, gölet, tünel ve köprü gibi mühendislik yapılarında da durum madencilikten farklı değildir. Kazı alanlarında yapılacak patlatma, kırma-eleme vb. işlemlerin yerüstü ve yeraltı sularına etkisi araştırılmalı ve sonuçlar net olarak ortaya konmalıdır.

HİDROJEO aynı zamanda jeolojinin temel konuları arasında yer alan maden jeoloji, mühendislik jeolojisi, arazi deneyleri ve stabilite analizleri gibi konularda profesyonel destek sağlamaktadır.

HİDROJEO markası adı altında yapılan bütün profesyonel mühendislik hizmetleri Yeraltı A.Ş. garantisindedir. Müşterileri ile yıllara dayalı birliktelik hedefinde olan firmamız, bu hukukun korunması için verdiği bütün sözleri eksiksiz yerine getirme anlayışındadır.